Výroba vinylových desek

Mysleli jste si, že za vinylovými deskami se už dávno zavřela voda a cédéčka je dávno vymazala ze světa? Omyl! Klasické gramofonové desky naopak zažívají velký comeback. Vděčí za to kvalitě zvuku – výrazně vyšší než u běžného cédéčka – a těží také z aktuální obliby retro stylu. Vždyť co může být lepší, než si večer sednout v přítmí pokoje se sklenkou vína v ruce, položit vinyl na kvalitní gramofon, nastavit přenosku a vychutnávat si v klidu hudbu a její díky vinylu ničím nezkreslený a neochuzený zvuk.

headphones arranged over some old 45 rpm records

Víte, že umíme zajistit výrobu vinylových desek již od 300 ks? Požádejte o kalkulaci, nebo nás kontaktujte pro více informací.

Odeslat poptávku

Proč vinylovou desku?

Na rozdíl od CD, které obsahuje audiozáznam v rozlišení pouhých 22 bitů, může vinylová deska obsahovat záznam v rozlišení až 96 bitů. Záleží pouze na kvalitě Vámi dodaných zvukových podkladů; každopádně máte možnost, jak posluchačům přinést hudební zážitek přesahující jejich běžnou digitální zkušenost.

 

Vyrábíme vinylové desky již od 300 kusů.
Neotřelý dárek pro hudební nadšence a posluchače.
Atraktivní dárek pro vaše obchodní partnery - vyrábíme gramofonové desky i s plnobarevným potiskem po celé záznamové ploše, nikoli pouze na etiketě. To znamená, že například logo a slogan Vaší firmy může být kdekoli na ploše desky stejně jako fotografie či jiná grafika. Více viz v kapitole typy gramofonových desek.

Výrábíme klasické vinylové deseky všech formátů. Vaše desky vyrobíme i v jiných barvách než jen v černém provedení a to včetně kartonových přebalů s potiskem. Picture disc – desky s plnobarevným potiskem po celé ploše. Výrábíme obaly i průvodní tiskoviny.