O firmě

Nabízíme Vám kompletní servis v oblasti výroby CD, DVD a lisování vinylových desek. Vyrábíme všechny formáty CD, DVD o vnějším průměru 120mm, 80mm a vinylové desky. Jako dlouholetí profesionálové v oboru s více než  dvacetiletou zkušeností Vám nabízíme špičkové služby a garantujeme nízké ceny při zachování nejvyšší kvality produktů a služeb.

26 let

fungujeme na vysoké profesionální úrovni

30 000+

realizovaných zakázek s sebou nese také bezpočet cenných zkušeností

99%

spokojenost našich zákazníků dává naší práci smysl

Historie

Jsme tu pro Vás již od roku 1991 a patříme mezi největší a nejstarší společnosti zabývající se výrobou CD a DVD.

24 let praxe a více než 30 000 realizovaných zakázek jsou zárukou kvality a zkušeností, které neustále rozvíjeme a zdokonalujeme tak, aby každá Vaše zakázka byla na 100% dle Vašich představ.

V roce 2006 došlo k vyčlenění výrobní skupiny z firmy DISKUS, spol. s r.o. a ke vzniku firmy Dataservis group, spol. s r.o. s výhradně výrobním zaměřením. Výrazně jsme posílili naše kapacity pro malonákladovou výrobu a zahájili provoz vlastní tiskárny a balírny, což nám umožňuje pružně reagovat na veškeré Vaše požadavky .

V současnosti je naším hlavním zaměřením výroba CD, DVD a Blu-Ray, potisk prázdných CD-R a DVD-R, kompletace disků, výroba tiskovin a průmyslová vypalování/kopírování na nová paměťová media. Věnujeme se také výrobě vinylových desek.

Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb a proto uvítáme jakékoliv Vaše postřehy a náměty na zdokonalení naší nabídky a tím i na zvýšení Vaší spokojenosti.

Od ostatních podobně zaměřených firem se odlišujeme především vysokou flexibilitou, profesionálním týmem s léty zkušeností a především spokojenými zákazníky jak z řad nejprestižnějších tuzemských a zahraničních kapel a společností, tak i malých začínajících hudebních skupin nebo např. nadšených programátorů, umělců apod.

Pro nás je na prvním místě Vaše naprostá spokojenost!

Váš tým Dataservis group